Nasz zespół

Bartosz Wartecki
W 1997 roku ukończyłem studia na kierunku Medycyna Weterynaryjna na Akademii Rolniczej w Lublinie. Następnie odbyłem półroczny staż w lecznicy gminnej niedaleko Buska-Zdroju. W roku 1998 wróciłem do Wielkopolski, gdzie podjąłem prace w jednej z klinik w Poznaniu. Jednocześnie sprawowałem opiekę weterynaryjną nad zwierzętami w schronisku w Swarzędzu. Obecnie jestem współwłaścicielem naszej przychodni. Stworzone warunki pracy, zdobyta przez lata wiedza i doświadczenie, a także bogate, nowoczesne wyposażenie jakie mamy w przychodni pozwalają mi na pełne realizowanie się w zawodzie lekarza weterynarii, dotyczy to szczególnie dziedzin, w których się specjalizuję, tj. chirurgii i diagnostyki obrazowej.

Krystyna Śliwa
Studia weterynaryjne ukończyłam w 1996 roku na Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Od 1998 roku pracowałam w kilku lecznicach dla zwierząt w Poznaniu, gdzie zdobywałam wiedzę i doświadczenie. Pozwoliło mi to na otworzenie własnej działalności w Swarzędzu. Uczestniczę w wielu konferencjach i szkoleniach branżowych, m.in. ukończyłam kurs dermatologii klinicznej, cytologii weterynaryjnej i hematologii. Specjalizuję się w dermatologii oraz diagnostyce weterynaryjnej.

Agata Lewandowska
Od prawie 20 lat pracuję w branży weterynaryjnej. Recepcjonistka, laborantka i zaopatrzeniowiec w jednym. Właścicielka szynszyli i żółwia stepowego. Wolny czas spędzam z rodziną na rowerze lub w Stajence Benka.

Barbara Biernacka
Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. W pracy zajmuję się pacjentami internistycznymi, szczególnie kardiologicznymi, oraz zwierzętami egzotycznymi. Uczestniczę w wielu konferencjach i szkoleniach w zakresie kardiologii małych zwierząt. Prywatnie jestem posiadaczką dwóch kotów i trzech koszatniczek. Czas wolny spędzam na zabawie z synkiem.

Justyna Małyszka
Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. W przychodni praktykuję już od 10 lat. W pracy zajmuję się głównie pacjentami internistycznymi. Prywatnie jestem właścicielką 3 cavalierów. 

Jacek Powroźnik
W zawodzie pracuję od 1992 r. W naszej przychodni zajmuję się głównie chirurgią miękką i twardą oraz zwierzętami egzotycznymi. Moje domowe pupile to 3 koty, szynszyle i 2 żółwie czerwonolice. Po pracy pływam kajakami i wędruję po górach.